Často kladené otázky

Prečo mám publikovať moju prevádzku na stránke BezpecneMiesto.sk?

Uplynulé obdobie nám ukázalo, ako môže byť zo dňa na deň náš spôsob života zmenený a aké sú skutočné priority. Ľudia sa oveľa viac začali zaujímať o svoje zdravie a bezpečnosť seba a svojich blízkych. Stránka BezpecneMiesto.sk im v tom má napomôcť a dať im vedieť kde sa poskytovatelia tovaru či služieb snažia nie len získať ich peniaze, ale vyvinúť úsilie na to, aby minimalizovali riziko šírenia nákazy COVID-19 v ich priestoroch a teda vytvorili pre svojich klientov v rámci možností „bezpečné miesto“.

Nakoľko je informácia o Vás publikovaná online, umožňuje to návštevníkom stránky okamžitú reakciu (preklik na Vašu web stránku, poslať mail, rezervovať si termín, …).

Uverejnenie príspevku má pozitívny dopad aj z pohľadu SEO – získate odkaz na Vašu web stránku. Zjednodušene, pomôže k zlepšeniu pozície Vašej web stránky pre internetové vyhľadávače.

Čo sú to doplnkové služby?

Ide o dodatočné služby, ktoré nie je nevyhnutné objednať, avšak ak sa pre ne rozhodnete, môžu zlepšiť efekt Vášho oznámenia. K dispozícii sú nasledujúce doplnkové služby:

  • Uverejnenie na prvej stránke,
  • Uverejnenie na prvom mieste v zozname,
  • Zmena publikovaných údajov,
  • Užívateľská kontrola podkladov (úprava štylistiky textu) + kontrola funkčnosti liniek,
  • Jazyková korektúra,
  • Návrh a príprava tematickej grafiky k poskytnutým textom.

Ceny doplnkových služieb nájdete v Cenníku aj v kontaktnom formulári.

Doplnkovú službu je možné aj dodatočne doobjednať telefonicky, alebo mailom.

Môže byť príspevok na stránke zmazaný?

Ak prevádzkovateľ nadobudne dôvodné podozrenie, že tvrdenia užívateľa týkajúce sa cieľa projektu sú, alebo sa stali zavádzajúce či nepravdivé a užívateľ nezdokladuje opak či zjednanie účinnej nápravy, príspevok bude zmazaný. Cieľom je poskytnutie v rámci možností pravdivých informácií pre návštevníkov stránky.

Čo ak je v zozname uverejnená prevádzka, ktorá tam nepatrí?

Pošlite nám spätnú väzbu k prevádzke. Užívateľa následne kontaktujeme a podozrenie prediskutujeme. Ak nedôjde bez zbytočného odkladu k zjednaniu nápravy, alebo užívateľ nereaguje, príspevok bude zmazaný. Podmienkou však je, že uvediete pravdivé a funkčné kontaktné údaje za účelom preverenia podnetu (tieto samozrejme užívateľovi neposkytujeme). Záleží nám totiž na tom, aby údaje na stránke BezpecneMiesto.sk boli dôveryhodné a pravdivé, na druhej strane chceme predísť bezdôvodnému poškodzovaniu dobrého mena slušných podnikateľov či nekalým praktikám konkurentov.

Môžem uviesť aj pozitívnu spätnú väzbu?

Samozrejme, užívateľa určite poteší a utvrdí v tom, že jeho úsilie nevychádza na zmar, radi ju pri jeho prevádzke zverejníme a určite pomôže v rozhodovaní sa aj iným návštevníkom stránok.

Môže byť zaslaný text upravený?

Môže, ak je to opodstatnené (o čom však prevádzkovateľ zväčša vopred informuje, cieľom je zachovanie zrozumiteľnosti a účelnosti pre návštevníkov stránky), ale zväčša nie je. Užívateľ však má možnosť objednať si doplnkové služby „Užívateľská kontrola podkladov“ a / alebo „Jazyková korektúra“.

Ako sú príspevky na stránke zoradené?

Príspevky sú zoradené podľa zaradenia prevádzkovateľom (zväčša chronologicky, prípadne náhodne). Pre ľahšiu orientáciu na stránke budú príspevky zaraďované do kategórií. Množstvo a druh kategórií budú postupne dopĺňané tak, aby poskytovali návštevníkom stránok čo najväčší komfort pri vyhľadávaní prevádzok či orientovaní sa v nich. Poradie príspevku môže ovplyvniť aj užívateľ zakúpením doplnkovej služby, prípadne návštevník stránky svojim hodnotením.

Čo mám robiť, ak som tu nenašiel odpoveď na svoju otázku?

Prečítajte si „Podmienky využívania služieb serveru BezpecneMiesto.sk „, alebo nás kontaktujte, radi Vaše dodatočné otázky zodpovieme.

Záleží nám na tom, aby BezpecneMiesto.sk bolo miestom na ktoré sa môžete bezpečne obrátiť.